príroda

Kurzy: Letné kurzy

Cvičenie na lúke

Týždenný letný kurz jogy SPJ "Jóga a život v plnosti " 1,  2.

 Podrobná prihláška

Tento rok asi nebude ľahší ako ten minulý, avšak zatiaľ veríme, že budeme mať dosť síl na jeho úspešné zvládnutie. Na každý pád potrebujeme veľa síl na dosiahnutie plnosti života za našich podmienok. Tu ožíva dôležitosť jógy. Ako si vieme udržať svoju silu a pozitivitu? Sila je vo vnútri a len vtedy ju cítime ak máme dostatok odhodlania ju prejaviť. A tak tohtoročný letný kurz jógy by chcel dosiahnuť to, aby sme dostali počas kurzu tú silu, ktorá udrží našu celistvosť a vedie k vnútornej plnosti.

 

Návod: súbor uložte na počítač, vytlačte ho, vyplňte ho a pošlite na adresu SPJ, Kováčska 16, 04001 Košice ( spjke@netkosice.sk, zsemsey@netkosice.sk), alebo vyplňte prihlášku v .doc formáte cez nižšie uvedený link.

Termín: 30.7.-4.8.2023

Prihláška  na vyplnenie: Po otvorení, prosíme, vyberte si ju príkazom Ctrl+A a príkazom Ctrl+V ju skopírujte na svoj počítač do prázdneho Word súboru. Alternatívne, kliknite pravým tlačítkom myši na prihláške, a zvoľte si "uložit cíl jako" alebo "vytisknout cíl".

Registration Form Flag GB


Týždenný letný kurz jogy Žďárec u Skutče (ČR)

Termín: 22.7.- 28.7. 2023

Naši učitelia zabezpečujú aj kurzy na Žďárci u Skutče (ČR). Je to výborný kurz pre oduševnených. Dá sa aj stanovať.

Prihláška na Žďárec u Skutče (ČR) Informácie: Jana Šancová,   jsancova@ensomail.cz


Týždenný letný kurz jogy v maďarskom jazyku

Magyar nyelvü nyári jógatábor "Jóga és az élet felsőfokon".

Termín: 2.7.-7.7.2023

Időpont: 2023. július 2.-7.

Pre maďarsky hovoriacich, SPJ poriada letný kurz v maďarskom jazyku. Lektori: G.M. Timčák, (H. Klobušníková), Z. Semsey,  I. Sedláček, P. Sedláček.

Magyar nyelvü bentlakásos jóga kurzus. Oktatók: Timcsák G.M. , (Klobušníková H.), Semsey Zs.,  I. Sedláček, P. Sedláček.

Prihláška na letný kurz v maďarskom jazyku v Košickej Belej na www.jogatabor.com;

A magyar jellap a kovetkező web oldalon található: http://www.jogatabor.com

 Tájékoztató itt.