príroda

Kurzy: Letné kurzy

Cvičenie na lúke

Týždenný letný kurz jogy SPJ "Jóga - nová sila pre život " 1,  2.

 

Viacerí sme si mysleli, že tento rok bude ľahší ako ten minulý. Ale už hocičo spôsobilo tento stav, potrebujeme veľa síl na spracovanie obmedzení a intimidácii, ktorým sme vystavení. Tu znovu ožíva dôležitosť jógy. Ako si vieme udržať svoju slobodu? Sloboda je vo vnútri a len vtedy ju cítime ak máme dostatok síl. A tak tohtoročná jóga (jógové stretnutie) by chcela dosiahnuť to, aby sme dostali počas kurzu tú silu, ktorá udrží našu celistvosť.

 

Návod: súbor uložte na počítač, vytlačte ho, vyplňte ho a pošlite na adresu SPJ, Kováčska 16, 04001 Košice ( spjke@netkosice.sk, zsemsey@netkosice.sk), alebo vyplňte prihlášku v .doc formáte cez nižšie uvedený link.

Termín: 31.7.-6.8.2022

Prihláška v ".doc" formáte na vyplnenie. Po otvorení, prosíme, vyberte si ju príkazom Ctrl+A a príkazom Ctrl+V ju skopírujte na svoj počítač do prázdneho Word súboru. Alternatívne, kliknite pravým tlačítkom myši na prihláške, a zvoľte si "uložit cíl jako" alebo "vytisknout cíl".

Registration Form Flag GB


Týždenný letný kurz jogy Žďárec u Skutče (ČR)

Termín: 23.7.- 29.7. 2022

Naši učitelia zabezpečujú aj kurzy na Žďárci u Skutče (ČR). Je to výborný kurz pre oduševnených. Dá sa aj stanovať.

Prihláška na Žďárec u Skutče (ČR) Informácie: Jana Šancová,   jsancova@ensomail.cz


Týždenný letný kurz jogy v maďarskom jazyku

Magyar nyelvü nyári jógatábor "Jóga az élet új ereje".

Termín: 2.7.-8.7.2022

Pre maďarsky hovoriacich, SPJ poriada letný kurz v maďarskom jazyku. Lektori: G.M. Timčák, , Z. Semsey, I. Sedláček.

Prihláška na letný kurz v maďarskom jazyku v Košickej Belej; A magyar jellap a kovetkező web oldalon található: http://www.jogatabor.com