Strednodobé kurzy

Medzi strednodobé kurzy patria Relaxačný a Meditačný kurz ako aj kurz Pranajamy.

Základný kurz meditácie

Dňa 12.4.2022 začne mesačný  kurz základov meditácie. Kurz bude zameraný na klasické jogové meditačné typy - teória a prax. Kurz bude v utorky od 19.10-20.40. Prihláška. Kurz povedie Gejza Timčák

Intenzívny kurz pranajamy a meditácie pre pokročilých

Kurz pranajamy a meditácie je koncipovaný tak, aby tí, ktorí dlšiu dobu cvičia jogu, absolvolali už kurzy jogy pre pokročilejších a pre cvičiteľov si vedeli osvojiť jogové techniky pranajamy a meditácie na náročnejšej úrovni. Podmienkou je, že účastníci sa zaviažu k dennému cvičeniu preberaných techník. Kurz bude v utorky o 19.10-20.30 po ukončení základného kurzu. Prihláška. Lektor: Gejza Timčák.

Intenzívny kurz meditácie

Kurz je venovaný práci so stavmi mysle. Cieľom je, aby myseľ sa vedela stať disciplinovanou, jednobodovou a zároveň relaxovanou. Kurz je venovaný intenzívnejším technikám jogovej meditácie. Kurz bude v utorky o 19.10-20.30 po ukončení základného kurzu. Lektor: Gejza Timčák

Kurz relaxácie

Kurz učí základom  jogovej relaxácie. Cieľom je, aby frekventanti kurzu boli schopní sa uvoľniť zo stresov a dopriať telu aj mysli hlboké uvoľnenie. U niektorých kurzov je možné kurz rozšíriť o použitie neurotechnológie.

Kurz pranajamy

Pranajama je tréning, pri ktorom pracujeme s energiami tela prostredníctvom sledovania a usmerňovania dychu. V rámci pranajamy kurz učí základné typy dychovej kultúry jogy.

 

Kurzy teda  začínajú keď sa prihlási dostatočný počet záujemcov. Kontaktujte nás na adrese uvedenej v Kontakt.