Iné kurzy a podujatia

 Filozofia a prax základoc Bharata natjam


Medzinárodný deň jogy

21.6. sa uskutoční množstvo cvičení v rámci medzinárodného dňa jogy. V roku 2022 je nami navrhnutý program uvedený v prílohe.

Dňa 21.6.2015 bol prvý Medzinárodný deň jogy, ktorý schválilo OSN 14. decembra 2014 (A/RES/69/131). Generálny sekretár OSN pán Ban Ki- moon k tomu povedal: “joga ponúka jednoduchý, prístupný a komplexný prostriedok pre zlepšenie fyzického a duševného zdravia“.


 

1st seminar on "The teaching of the Gheranda Snahita and its yoga for contemporary practitioners"

Date: Registration will be open at a later date

Place: H. Tatra Mts.

Language: Enghlish

Registration Form

Ďalsie informácie na  www.saj.sk

 


51. Konferencia Európskej Únie Jogy (EUY) 

Zinal, 18.-24. 8.2024

Bližšie informácie na https://www.europeanyoga.org/euyws/events/euy-congress/ a www.saj.sk

Konferencia sa uskutoční v malebnom vysokohorskom alpskom prostredí. Už len samotný pobyt v Zinali (pozri http://maps.google.com/ ) pomáha jogovému rozvoju. Konferencia je zážitková a od rána do neskorého poobedia sú cvičenia pod vedením skúsených učiteľov. Večer je jogový kultúrny program. Ak sa prihlásime aspoň štyria, vložné bude iba 175€. Prihlásení môžu byť iba z radov členov členských organizácií SAJ.

Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v miestnom autokempingu (stanovanie http://www.camping.ch) za cenu aj pod 9 CHFr za noc. V ubytovniach (2-4 miest/izba + komfortné vybavenie) je to okolo 19CHFr/deň. V chatkách je to asi 600CHFr. za 5 dni. Podrobnejšie informácie u spjke@netkosice.sk .

Zvýhodnená účasť na kongrese Európskej Únie Jogy v Zinali

SAJ umožní zvýhodnenú účasť na kongrese Európskej Únie Jogy v Zinali v auguste roku 2020. Cesta vlastnými autami (3 osoby na auto).  Pozri www.saj.sk Otázky a prihlášky smerujte na spjke@netkosice.sk

 


 

Maitri Ritódgata na Slovensku

Toho roku v máji bude na Slovensku Maitri Ritódgata, žiak Mahaswi Tathatu. Je to veľmi inšpirujúca osobnosť. 

V prípade záujmu, prosím kontaktujte sa s organizátormi na http://ritodgata.dielna.net/index.php